MECİTEFENDİ % 100 DOĞAL SAÇ BAKIM KÜRÜ 125 ML Mecitefendi
47,15 TL
MECİTEFENDİ % 100 DOĞAL SAÇ BAKIM KÜRÜ ile saçınıza ve saçlı deriye hakkı olan özeni gösterebilirsiniz.Saçlı deriyi besleyen doğal yağların optimal bir karışımıdır.Sabit yağların nahoş kokusunu maskelemek ve güzel bir koku vermek üzere yine naturel uçucu yağlar olan portakal yağı ve nane yağı kullanılmıştır. Bileşiminde birçok yağda doğal E vitamini bulunmasına karşın formülasyona naturel kaynaklı E vitamini de ilave edilmiştir.Paraben içermez.İçerisindeki sabit yağlar soğuk pres yöntemi ile elde edilmiştir.
Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

Fatma tuba Darılmaz | 2019-02-20 19:35:18

Saç bakim kürü elime bugün ulaştı az önce saçıma tatbik ettim...saclarım ince telli, yağlı ve seyrek...yer yer dökülmekerde var..dıger sac bakım yağı nızıda yıllardır kullanıyorum..sac diplerinde kan dolaşımını ve hissedebiliyordum..bu üründe onu pek hissetmedim.. 1.sac uclarımada da kürü tatbik etmek zorundamıyım..(Saç uclarım boyalı.. 2.dıger sac bakım yağı ile bu kürü karıştırıp kullanabılırmıyım

avatar
Mecitefendi Müşteri Temsilcisi | 2019-03-20 08:19:57

Merhaba Değerli Müşterimiz ; Saç bakım kürü saçlarınıza gerekli olan bakımı tek başına yapabilmektedir. Saç bakım kürünü saç uçlarınıza da uygulayabilirsiniz. Ancak saç bakım yağı ile karıştırmamanızı önermekteyiz. Çünkü içerisindeki yağlar saçlarınıza gerekli olan bakımı yapmaya yeterlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Saçınıza ve saçlı deriye püskürterek tatbik ediniz. Parmak uçlarınızla çok nazikçe ve kısa süreli masaj yaparak saçlı deriye iyice nüfuz etmesini sağlayınız.Saçınıza havlu veya bone sararak doğal içeriğinden dolayı dilediğiniz sürece bekletebilirsiniz.Tercihen MECİTEFENDİ BİTKİSEL ŞAMPUANLARINDAN saçınıza uygun olan biriyle saçlarınızı arındırınız.

İçindekiler: Helianthus Annuus Seed Oil(Naturel Ayçiçek yağı), Olea Europaea Fruit Oil(Naturel Zeytinyağı), Linum Usitatissimum Seed Oil(Keten Tohumu Yağı),Sesamum Indicum,(Susam Yağı), Juglans Regia Seed Oil(Ceviz Yağı), Amygdalus Dulcis Oil(Tatlı Badem Yağı),Prunus Armeniaca Kernel Oil(Kayısı çekirdeği yağı), Nigella Sativa Seed Oil,Çörekotu Yağı),Cannabis Sativa,Seed Oil(Kenevir Tohumu yağı) , Simmondsia Chinensis,(Jjooba Yağı), Tocopheryl Acetate(Naturel E vitamini), Triticum Vulgare,(Buğday Yağı), Mentha Piperita(Naturel Uçucu Nane Yağı), Urtica Diodica (Iısrgan Tohumu Yağı), Aurantium Dulcis Oil(Naturel Portakal Uçucu Yağı).

MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ
MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ