MECİTEFENDİ DOĞAL ŞAMPUAN - YEŞİL ÇAY SETİ 250 ML Mecitefendi
Satış Fiyatı : 93,75 TL
71,50 TL

O KADAR DOĞAL Kİ; SLES, paraben, alkol, silikon, renklendirici, hayvansal ürün, jelatin ve EO içermez.“Saçlarınızın yağlı görüntüsünden mi şikayetçisiniz?” Şikayetinizin çözümü MECİTEFENDİ DOĞAL YEŞİLÇAY ŞAMPUANI yağlı saçlar için oluşturulmuş formülasyonu ile hem saçınızı daha doğal görünümlü hale getirecek, hem de doğadan yumuşak bir dokunuşla hakkı olan bakımı fazlasıyla gösterecektir.

NOT: Köpürtücü ve temizleyici madde, doğal Hindistan Cevizi Yağı ya da Palm Yağı’ndan elde edilir.

 

Saç sıklığınıza göre yeterli miktarda MECİTEFENDİ DOĞAL YEŞİLÇAY ŞAMPUANI'NI, su ile ıslattığınız saçlarınıza ve saçlı deriye yumuşak hareketlerle tatbik ediniz. Banyoda 2 ya da 3 kez uygulama yapılabilir. Özellikle 2.uygulamadan sonra 1-2 dakika bekleyerek saç ve saçlı deride zengin içeriğin bir süre kalmasını sağlayın. Saçlarınızı yıkadıktan sonra mutlaka bol su ile durulayın.

Deiyonize su, Camellia Sinensis(Yeşil çay suyu), Lauryl Glucoside, , Decyl Glucoside, Coco-Glucoside (and) Glyceryl Oleate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride Glycerine, Inulin, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Sarı Sabır Ekstraktı), Betula Alba Leaf Extract (Kayın Ağacı Ekstraktı), Chamomilla Recutita Flower Extract(Papatya Ekstraktı), Panicum Miliaceum Extract(Sarı Darı Ekstraktı), Equisetum Arvense Extract (At Kuyruğu-Kırk Kilit Ekstraktı), Salvia Officinalis Leaf Extract (Adaçayı Ekstraktı), Urtica Dioica Extract (Isırgan Ekstraktı), Camellia Sinensis Leaf Extract (Yeşil ÇayEkstraktı), Arctium Lappa Root Extract (Dulavrat Otu Ekstraktı), Lawsonia Inermis Extract (Kına Ekstraktı), Humulus Lupulus Extract (Şerbetçi Otu Ekstraktı), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Niacin (Vitamin B3), Biotin (Vitamin H),Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein,Parfum, Panthenol (Provitamin B5), Sodyum Benzoat.