MECİTEFENDİ DOĞAL ŞAMPUAN - ZENCEFİL SETİ 250 ML Mecitefendi
Satış Fiyatı : 93,75 TL
71,50 TL

O KADAR DOĞAL Kİ; SLES, paraben, alkol, silikon, renklendirici, hayvansal ürün, jelatin ve EO içermez.Kepekli saçlar için özel formüle edilmiştir.Zengin içeriği sayesinde saçlarınıza hakkı olan ilgiyi fazlasıyla gösterecektir...

NOT: Köpürtücü ve temizleyici madde, doğal Hindistan Cevizi Yağı ya da Palm Yağı’ndan elde edilir.

 

Saç sıklığınıza göre yeterli miktarda MECİTEFENDİ DOĞAL ZENCEFİL ŞAMPUANI'NI, su ile ıslattığınız saçlarınıza ve saçlı deriye yumuşak hareketlerle tatbik ediniz. Banyoda 2 ya da 3 kez uygulama yapılabilir. Özellikle 2.uygulamadan sonra 1-2 dakika bekleyerek saç ve saçlı deride zengin içeriğin bir süre kalmasını sağlayın. Saçlarınızı yıkadıktan sonra mutlaka bol su ile durulayın.

İçindekiler: Deiyonize su, Lauryl Glucoside, Cetrimonium Chloride, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine,  Glycerine, Inulin, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Sarı Sabır Ekstraktı), Betula Alba Leaf Extract (Kayın Ağacı Ekstraktı), Chamomilla Recutita Flower Extract(Papatya Ekstraktı), Panicum Miliaceum Extract(Sarı Darı Ekstraktı), Equisetum Arvense Extract (At Kuyruğu-Kırk Kilit Ekstraktı), Salvia Officinalis Leaf Extract (Adaçayı Ekstraktı), Urtica Dioica Extract (Isırgan Ekstraktı), Camellia Sinensis Leaf Extract (Yeşil Çay Ekstraktı), Arctium Lappa Root Extract (Dulavrat Otu Ekstraktı), Lawsonia Inermis Extract (Kına Ekstraktı), Humulus Lupulus Extract (Şerbetçi Otu Ekstraktı), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Niacin (Vitamin B3), Biotin (Vitamin H) ,Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein(Buğday proteini), Parfum, Ginger Extract(Zencefil Ekstraktı), Panthenol, Sodium Benzoate, Hexamidine diisethionate.