MECİTEFENDİ DOĞAL KREM 100 ML - BUĞDAY Mecitefendi
Satış Fiyatı : 75,00 TL
55,40 TL

O KADAR DOĞAL Kİ ; Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici, Hayvansal ürün, Jelatin ve Koruyucu içermez. MECİTEFENDİ DOĞAL ÜRÜNLER SERİSİ’nin en eğlenceli halkalarından biri olan DOĞAL BUĞDAY KREMİ, yüksek oranda doğal bitkisel yağ içerir. Buram buram doğallık kokan bu ürün, size şehrinizde yaşayabileceğiniz bir köy hayatı sunacak, bununla birlikte zengin formülasyonu ile cildinizi her an koruyup kollayacak…

Yeteri miktar MECİTEFENDİ DOĞAL BUĞDAY KREMİ, nazik dairesel hareketlerle cilde yedirilerek uygulanır. Doğal içeriği sebebiyle gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. 

 

Deiyonize su, Coco-Caprylate, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Olea Europaea(Zeytin Yağı), Prunus Armeniaca(Kayısı Çekirdeği Yağı), Hexyldecanol (and) Hexyldecyl Laurate,  1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Parfum, Sodium Stearoyl Glutamate, Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Shea Butter, Honey Extract (Bal Ekstraktı),Triticum Sativum(Buğday Yağı), Xanthan Gum.