MECİTEFENDİ DOĞAL KREM 100 ML - KAKAO Mecitefendi
Satış Fiyatı : 72,00 TL
62,40 TL

O KADAR DOĞAL Kİ ;Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici, Hayvansal ürün, Jelatin ve Koruyucu içermez.Doğal bir dokunuşla cildinize bakımı MECİTEFENDİ DOĞAL KREMLERİ ile sağlayın...

Yüksek seviyede ve uzun süreli nemlendirme yetisine sahip kakao yağını yüksek oranda ihtiva eder. Bununla birlikte her adımı düşünülmüş formülasyonu sayesinde özellikle kuru ciltlerde olağan üstü bakım sağlar.

Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

Fesum Hale | 2020-01-28 18:15:58

Hamilelikte kullanımı uygun mudur ?

avatar
Mecitefendi Müşteri Temsilcisi | 2020-02-04 13:57:19

Merhaba değerli müşterimiz. Hamile kişilerin ürünlerimizi doktor tavsiyesi ile kullanmasını önermekteyiz. İyi günler dileriz.


Yeteri miktar MECİTEFENDİ DOĞAL KAKAO KREMİ, nazik dairesel hareketlerle cilde yedirilerek uygulanır. Doğal içeriği sebebiyle gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. 

Deiyonize su, Coco-Caprylate, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hexyldecanol (and) Hexyldecyl Laurate, Olea Europaea(Zeytin Yağı), Prunus Armeniaca(Kayısı Çekirdeği Yağı),  Cocoa Butter(Kakao yağı) 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Parfum, Sodium Stearoyl Glutamate, Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Shea Butter, Honey Extract (Bal Ekstraktı), Vitis Vinifera(Üzüm Çekirdeği Yağı), Xanthan Gum.