Ana Sayfa > Bitkisel Kozmetik Ürünler > Fırsat Ürünleri >

DAHA BÜYÜK GÖSTER

MECİTEFENDİ İKİLİ ŞAMPUAN - SARIMSAK

MECİTEFENDİ SARIMSAK ŞAMPUANI

Sarımsak ekstraktı içermektedir. İlave olarak saç ve saç derisinin bakımına destek veren 11 bitki ekstraktı, Vitamin B3, Vitamin H, Vitamin B5 ve Besleyici Buğday Proteini ihtiva eder. Sarımsağın hoş olmayan kokusu hissedilmez. 

Zengin ve doğal içeriği zayıf, cansız, dökülen saçları güçlendirmede ve sağlık kazandırmada yardımcıdır. Düzenli kullanımda kepeği önler. Normal saçlar için uygundur. 

Sarımsak şampuanımız;

Paraben, Silikon, Hayvansal ürün, Alkol ve Jelatin içermez.

24,90 TL
ADET :
SEPETE AT
Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 20/11/2017

Merhaba Emre Bey, Saç dökülmeleri için Sarımsak Şampuanı ürünümüzü düzenli olarak en az 1 ay kadar kullanımına uygun şekilde kullanmanızı önermekteyiz. Yeteri miktarda MECİTEFENİDİ SARIMSAK ŞAMPUANI'nı, su ile ıslattığınız saçlarınıza ve saçlı deriye yumuşak hareketlerle tatbik ediniz. Banyoda 2 ya da 3 kez uygulama yapılabilir. Özellikle 2.uygulamadan sonra 1-2 dakika bekleyerek saç ve saçlı deride zengin içeriğin bir süre kalmasını sağlayın. Saçlarınızı yıkadıktan sonra mutlaka bol su ile durulayın. Uzun süreli devam eden dökülmeler için Mecitefendi Vitamin B12 kapsül kullanmanızı önermekteyiz. Detaylı bilgi için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


avatar

Emre Can | 18/11/2017

Merhaba bende sarımsaklı şampuanı kullanmaktayım saçlarım aniden fazla dökülmeye başladı fakat bölgesel bi dökülme , şampuanı 12 gün önce aldım tahminen 8-9 defa kullandım tam olarak etkisini ne zaman göstermeye başlar ve hergün yıkamam etkisini göstermesinde etkili olur mu birde duşta kaç defa şampuanlamak gerekiyor teşekkürler


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 16/11/2017

Merhaba Fuat Bey, Çok fazla yağlı değil ise saçlarınız Sarımsak Şampuanımızı kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 16/11/2017

Merhaba Değerli Müşterimiz, Saç sıklığına göre yeterli miktarda MECİTEFENDİ DOĞAL SARIMSAK ŞAMPUANI’nı su ile ıslattığınız saçlarınıza tatbik ediniz. Köpük halde saçınızı 2 dakika bekletiniz ve bol su ile durulayınız. Organik Argan Yağlı Doğal Saç Bakım Maskesi‘ni ise nazik dairesel hareketlerle masaj yaparak ıslak saçlarınızda ürünü 5 dakika bekletin ve su ile durulayın. Detaylı bilgi için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


avatar

Cevahir Kaygaz | 15/11/2017

Kullanimi nasil acaba kafamizda bekleticekmiyiz nasil olcak ona dair bir yazi yokta


avatar

fuat ateş | 15/11/2017

merhaba, 2 senedir piyasada bilinen bir markanın ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum.saçım ince telli ,yağlı ve dökülmeye de başladı. belli zamanlarda şampuanı değiştirmek saça faydalı geleceği söyleniyor.sizin tavsiyeniz ne olabilir ?


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 13/11/2017

Merhaba Hatice Hanım, Organik Argan Yağlı Saç Bakım Maskesi ve Saç bakım yağı kullanabilirsiniz efendim. Daha detaylı bilgi için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


avatar

Hatice Çavgaş | 13/11/2017

Merhaba benim saçlarım çok dökülüyo boya olmadığı halde yıprandı arkadaşım mecit efendiyi tavsiye etti 1 aydır sarımsak özlü şampuanınızı kullanıyorum dökülme azda olsa azaldı ama banyodayken yıkarken saçlarım çok kötü oluyo keçe gibi birbirine dolanıyo bu yüzden dökülmem sonlanmadı bunun için yardımcı bi ürün tavsiye edermisiniz ne kullanmalıyım bunun yanı sıra ☺️☺️


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 06/11/2017

Merhaba Sümeyye Hanım, İki ürünün içeriği aynıdır ve iki üründe 400ml'dir. Yeni şişe tasarımına geçiş yaptığımız için müşterilerimizin yeni şişe tasarımına alışması için yapılmıştır efendim.


avatar

Sümeyye Şahin | 05/11/2017

Bu ikisi arasındaki fark nedir?


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 31/10/2017

Merhaba Rüveyda Hanım, Saç ve saç derisi problemli (kepek vs.) kişiler için Bitkisel Şampuanlar serimizden Ardıç Katranı Şampuanımızı veya Doğal şampuan serimizden Zencefil Özlü olanı düzenli kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Şampuanlarımız saç dökülmelerine karşı etkili aktifler içermektedir. Daha detaylı bilgi almak için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.


avatar

Rüveyda Kaplan | 31/10/2017

Kolay gelsin, saçlarım birden dökülmeye başladı. Normal tel de saçım var, yağlı değil. Dökülme sırasında kepek oluşumu da başladı. Kulak arkası ve önlerde seyrelme oluştu. Hem dökülme gitsin hem de çabuk uzasın istiyorum hangi şampuanı önerirsiniz?


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 27/10/2017

Merhaba Fatih Bey, Saçlarınız yağlı ve ince telli saçlar için doğal, bitkisel seriden Isırgan şampuanımızı yanında saç bakım ürünlerimizden Isırgan ekstraklı maskeyi kullanmanızı önermekteyiz. Saç dökülmeleri için ürünlerimizi düzenli olarak en az 1 ay kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


avatar

Fatih Bayrak | 26/10/2017

İyi günler ben sizin sarımsaklı şampuanınızı kullanıyorum 2 haftadır .saçlarım ince telli ve yağlı saç çıkarımı ve seyrekliğin giderilmesi için doğru şampuanı mı kullanıyorum birde 2 haftada dökülme azalmadı hala devam ediyor yanında kullanmamı önereceğiniz ürün var mı aynı şampuanı kullanmaya devam edeceksem ne kadar sürede etki eder yardımcı olur musunuz??????


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 07/08/2017

Mert Bey selamlar ; Şampuanlarımız genel olarak 2 gruba ayrılmaktadırlar. Bitkisel ve Doğal Şampuanlar. Bitkisel şampuanlar içerisinde köpürtücü hammadde olarak SLS bulundurmaktadırlar. Ancak doğal şampuanlar içerisinde SLS ve türevleri bulunmamaktadır. Şampuanlar içerisinde yer alan ekstraklar, günlük olarak yetişkin bir bireyin kullanabileceği maksimum dozajlar hesaplanarak optimum oranlarda ürünlerin içerisine ilave edilmektedirler.


avatar

Mert Gül | 05/08/2017

Merhaba, ürünleriniz için tebrikler. Güzel içerikli ürünlere benziyor, ben daha önce hiç kullanmadım.Açıkçası ülkemizin böyle ürünler üretmesi gurur verici..İçeriği doğal gibi.Ancak hepimiz artık biliyoruz ki SLS-SLES zararlı.Sizin ürünlerinizde zaten SLES yok.Ancak yanlış hatırlamıyor ise SLS sodium laureth sülfat vardı,bir aktarda ürününüzü incelerken,lütfen yanılıyorsam düzeltin.Sizden bu konuda bir açıklama bekliyorum. Bir diğer konu ise sarımsaklı şampuanın içinde ilaveten 11 bitki biraz fazla değil mi,ayarlamayı nasıl yapıyorsunuz? Saygılarımla


Hiç ürün yok.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

SERTİFİKALARIMIZ