Ana Sayfa > Bitkisel Kozmetik Ürünler > Fırsat Ürünleri >

DAHA BÜYÜK GÖSTER

MECİTEFENDİ İKİLİ ŞAMPUAN - SARIMSAK

MECİTEFENDİ SARIMSAK ŞAMPUANI

Sarımsak ekstraktı içermektedir. İlave olarak saç ve saç derisinin bakımına destek veren 11 bitki ekstraktı, Vitamin B3, Vitamin H, Vitamin B5 ve Besleyici Buğday Proteini ihtiva eder. Sarımsağın hoş olmayan kokusu hissedilmez. 

Zengin ve doğal içeriği zayıf, cansız, dökülen saçları güçlendirmede ve sağlık kazandırmada yardımcıdır. Düzenli kullanımda kepeği önler. Normal saçlar için uygundur. 

Sarımsak şampuanımız;

Paraben, Silikon, Hayvansal ürün, Alkol ve Jelatin içermez.

24,90 TL
ADET :
SEPETE AT
Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 07/08/2017

Mert Bey selamlar ; Şampuanlarımız genel olarak 2 gruba ayrılmaktadırlar. Bitkisel ve Doğal Şampuanlar. Bitkisel şampuanlar içerisinde köpürtücü hammadde olarak SLS bulundurmaktadırlar. Ancak doğal şampuanlar içerisinde SLS ve türevleri bulunmamaktadır. Şampuanlar içerisinde yer alan ekstraklar, günlük olarak yetişkin bir bireyin kullanabileceği maksimum dozajlar hesaplanarak optimum oranlarda ürünlerin içerisine ilave edilmektedirler.


avatar

Mert Gül | 05/08/2017

Merhaba, ürünleriniz için tebrikler. Güzel içerikli ürünlere benziyor, ben daha önce hiç kullanmadım.Açıkçası ülkemizin böyle ürünler üretmesi gurur verici..İçeriği doğal gibi.Ancak hepimiz artık biliyoruz ki SLS-SLES zararlı.Sizin ürünlerinizde zaten SLES yok.Ancak yanlış hatırlamıyor ise SLS sodium laureth sülfat vardı,bir aktarda ürününüzü incelerken,lütfen yanılıyorsam düzeltin.Sizden bu konuda bir açıklama bekliyorum. Bir diğer konu ise sarımsaklı şampuanın içinde ilaveten 11 bitki biraz fazla değil mi,ayarlamayı nasıl yapıyorsunuz? Saygılarımla


Hiç ürün yok.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

SERTİFİKALARIMIZ