MECİTEFENDİ ÇAKŞIR KÖKÜ SUYU 1LT Mecitefendi
187,00 TL

MECİTEFENDİ ÇAKŞIR KÖKÜ SUYU 1 LT

MECİTEFENDİ Çakşır Kökü Suyu, ülkemizin Akdeniz havzasında yabani olarak yetişen çakşır bitkisinin köklerinin ilkbahar aylarında özenle toplanmasından sonra Mecitefendi tesislerinde su buharı distilasyonu yöntemi ile üretilen doğal bitkisel aromatik bir sudur.

Ürün Özellikleri:

  • Yabani Çakşır Kökünden Üretilmiştir: Ürün, ülkemizde yabani olarak yetişen çakşır bitkisinin köklerinden elde edilen su buharı distilasyonu ile üretilmiştir.

  • 1 Litrelik Ambalaj: Pratik ve kullanışlı 1 litrelik ambalajı ile ürünü kolayca saklayabilir ve kullanabilirsiniz.

  • İlkbahar Aylarında Toplanan Kökler: Çakşır bitkisinin kökleri ilkbahar aylarında özenle toplanarak işlenmiştir.

Sinir sistemi üzerinde yatıştırıcı etkiye sahip olan çakşır suyu depresyona ve strese faydalıdır. Sinirleri yatıştırarak sakinleştirir ve uyumaya yardımcı olur. Ayrıca Vucüdu güçlendirir. Sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahip olan çakşır otu suyu bağırsak hareketlerini hızlandırarak kabızlık sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hipofiz bezini uyarır ve testosteron hormonu salgılanmasını artırır. Ayrıca Çakşır suyu çocuk yapmakla ilgili problemin erkekte olduğu durumlar için özellikle önerilmektedir.

Kullanım Önerileri:

  • Günde belirtilen miktarlarda tüketilebilir. Ambalaj üzerindeki kullanım talimatlarına göz atarak uygun miktarda içebilirsiniz.

     

MECİTEFENDİ Çakşır Kökü Suyu ile doğal bir içecek deneyimi yaşayabilir ve çakşır bitkisinin özünden gelen ferahlatıcı etkileri keşfedebilirsiniz.

Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

Aslı Yoldaş | 2020-04-15 05:40:31

Kaliteli ürün. Tavsiye ediyorum.Muazzam paketlenmiş olarak hızlı teslimat oldu hiç sorun yaşadım. Gerek kullanımı ile ilgili departman sorumlusu ve satış temsilcileri kibar ve çok ilgililer. Çok teşekkür ediyorum alisverisime kesinlikle devam edeceğim. Teşekkürler MECİT EFENDİ

avatar
Mecitefendi Müşteri Temsilcisi | 2020-04-20 22:59:23

Merhaba değerli müşterimiz. Güzel yorumlarınız için bizler teşekkür eder, ürünleri iyi günlerde kullanmanızı dileriz.


avatar

VOLKAN ŞİMŞEK | 2019-11-20 11:28:01

Kargolama hızlı ve Paketleme çok sağlam yapılmış sorunsuz bir şekilde ulaştı.Cam şişede ve skt ' de gayet uzun .Tadı hafif geldi .Umarım faydasını olur.

avatar
Mecitefendi Müşteri Temsilcisi | 2019-11-27 08:15:16

Merhaba değerli müşterimiz. Ürünlerimizden memnun kalacağınıza eminiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.


1/4 çay bardağı dolusu  Çakşır Kökü suyunu içme suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve ışık olmayan yerde muhafaza ediniz.

%100 Su buharı distilasyonu yolu ile üretilmiş  Çakşır Kökü Suyu