MECİTEFENDİ DOĞAL KİL MASKE-YOSUN TEK KULLANIM-20GR Mecitefendi
34,00 TL

MECİTEFENDİ DOĞAL KİL MASKE - YOSUN TEK KULLANIM - 20GR

Toprağın içinden doğan doğallık, Yosunlu Doğal Kil Maskesi ile cildinizle buluşuyor. Özellikle ekstra bakıma ihtiyaç duyan ciltler için tasarlanan bu maske, cildinize nefes aldırırken aynı zamanda yosunun eşsiz gücüyle olağanüstü bir bakım sunar.

Ürün Özellikleri:

  • Doğal ve Organik: Topraktan gelen güzellik, doğal kil ve yosunun birleşiminde ortaya çıkıyor. Cildinize zarar vermeden, sadece doğanın sunduğu içeriklerle güzellik ritüelinize eşlik edin.

  • Yosunun Gücü: Yosun, cildinize derinlemesine nüfuz ederek onu besler ve canlandırır. Antioksidan özellikleri sayesinde cildinizi çevresel etkenlere karşı korur.

  • Tek Kullanımlık: Pratik ve kullanımı kolay tek kullanımlık paket içinde, her seferinde taze ve etkili bir maske deneyimi yaşayın.

  • Paraben İçermez: Ürünümüz paraben içermez, böylece cildinize doğallığı ve sağlığı sunar.

Nasıl Kullanılır:

  1. Yüzünüzü temizleyin ve kurulayın.

  2. Paketi açın ve maskeyi yüzünüze eşit bir şekilde uygulayın.

  3. 15-20 dakika boyunca bekleyin, maske kuruyana kadar.

  4. Ilık su ile nazikçe durulayın.

  5. Cildinizi nemlendirici ile tamamlayın.

Sonuç: Yosunlu Doğal Kil Maskesi düzenli kullanıldığında, cildinizi taze, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Günlük cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak bu maske ile cildinizi şımartın, doğanın mucizelerini keşfedin!

Sağlıklı ve doğal güzellik için hemen sipariş verin!

Yeteri miktarda MECİTEFENDİ YOSUNLU DOĞAL KİL MASKEYİ cildinize tatbik edip,  kurumasını bekleyin. Maske kuruduğunda ılık su yardımıyla cildinizi durulayın.

UYARI: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

HARİCİ KULLANIMLAR İÇİNDİR. GÖZLE TEMASINDAN SAKININZ.

Gözünüzü yakması halinde bol su ile yüzünüzü yıkayınız.

Doğal kil, Deiyonize su, Benzyl Alcohol,Dehydroacetic Acid,Parfum, Arthrospira platensis(Spirulina).