KENEVİR EL KREMİ 50 ML Mecitefendi
22,40 TL
MECİTEFENDİ KENEVİR EL KREMİ Kenevir tohumu yağını yüksek oranda içerir. Kenevir tohumu yağına ilave olarak yine doğal yağlar olan Shea Butter ve kakao yağı da ihtiva eder. Bu zengin bileşim; özellikle kurumuş ve zor şartlara maruz ellerde cildi yeniden yapılandırmada, pürüzsüz ve yumuşak olmasında çok etkilidir  

Temizlenmiş ve iyice kurulanmış ellerde, istenilen sıklıkta tatbik edilebilir. Gece yatmadan önce kullanımı, sabaha kadar cildin beslenmesini ve nemlenmesini sağlar. Sabah zorlu koşullara girmeden önce ellere tatbik edilmesi cildin dış etkenlerde göreceği zararı minimuma indirir. 

Isı kaynaklarından ve diekt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Harici kullanım içindir.

Deiyonize su, Cannabis Sativa ( Hemp Seed Oil- Kenevir Tohumu Yağı), Shea Butter, Cocoa Butter, Cetearyl Alcohol, Sucrose Polystearate, Hydrogenated Polyisobutene, Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Polyacrylate, Parfume, Ceteareth-20.

 

MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ
MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ