MECİTEFENDİ DOĞAL KREM SETİ - ÇÖREK OTU Mecitefendi
39,40 TL
O KADAR DOĞAL Kİ ;Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici, Hayvansal ürün, Jelatin ve Koruyucu içermez. Doğal bir dokunuşla cildinize bakımı MECİTEFENDİ DOĞAL KREMLERİ ile sağlarken PEELING SABUNU sayesinde cildinizi temizlemenin farkını yaşayın! Maksimum oranda doğal çörek otu yağı ihtiva eder normal ciltlerde ihtiyacı olan bakımı sağlar ve ekstra esneklik kazandırır. Bu krem ile birlikte çevrenize ışık saçacaksınız.  

Yeteri miktar MECİTEFENDİ DOĞAL ÇÖREK OTU KREMİ nazik dairesel hareketlerle cilde yedirilerek uygulanır. Doğal içeriği sebebiyle gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. 

Deiyonize su, Coco-Caprylate, Cetearyl Glucoside ,Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hexyldecanol,Hexyldecyl Laurate, Prunus Armeniaca(Kayısı Çekirdeği Yağı), ,Olea Europaea(Zeytin Yağı ,1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Parfum, Sodium Stearoyl Glutamate, Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Shea Butter, Nigella Sativa Seed Oil (Çörekotu Yağı),Vitis vinifera(Üzüm Çekirdeği yağı), Honey Ekstrakt (Bal Ekstraktı), Triticum Vulgare Germ Oil (Buğday yağı),Xanthan Gum.

MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ
MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ