MECİTEFENDİ DOĞAL KREM SETİ - ÇÖREK OTU Mecitefendi
39,40
  Doğal bir dokunuşla cildinize bakımı MECİTEFENDİ DOĞAL KREMLERİ ile sağlarken PEELING SABUNU sayesinde cildinizi temizlemenin farkını yaşayın!   MECİTEFENDİ DOĞAL KREM-ÇÖREK OTU Maksimum oranda doğal çörek otu yağı ihtiva eder. Cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlar ve ekstra esneklik kazandırır. Bu krem ile birlikte çevrenize ışık saçacaksınız. Doğallıktan ödün vermeyen bu serideki tüm ürünlerimiz;  Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici, Hayvansal ürün, Jelatin ve Koruyucu içermez.

Yeteri miktar MECİTEFENDİ DOĞAL ÇÖREK OTU KREMİ nazik dairesel hareketlerle cilde yedirilerek uygulanır. Doğal içeriği sebebiyle gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. 

Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz.Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Harici kullanım içindir.Gözle temasından sakınınız.

Deiyonize su, Coco-Caprylate, Cetearyl Glucoside ,Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hexyldecanol,Hexyldecyl Laurate, Prunus Armeniaca(Kayısı Çekirdeği Yağı), ,Olea Europaea(Zeytin Yağı ,1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Parfum, Sodium Stearoyl Glutamate, Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Shea Butter, Nigella Sativa Seed Oil (Çörekotu Yağı),Vitis vinifera(Üzüm Çekirdeği yağı), Honey Ekstrakt, Triticum Vulgare Germ Oil,Xanthan Gum.

MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ
MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ