MECİTEFENDİ ÇÖREK OTU DOĞAL KREM 100 ML Mecitefendi
259,00 TL

Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml Ürün Açıklaması 

Cildinize Doğallığın Dokunuşu: Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml

Doğal Güçle Cilt Bakımı: Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml, cildinize ihtiyacı olan özeni sunmak için maksimum oranda doğal çörek otu yağı içerir. Bu krem ile cildinizin doğal dengesini korumasına yardımcı olur, ekstra esneklik ve yumuşaklık kazanmasını sağlarsınız.

Paraben, Parafin, Silikon ve Renklendirici İçermez: Mecitefendi Doğal Kremler, doğallıktan ödün vermeyen sizler için özel olarak üretilmiştir. Bu kremimizde paraben, parafin, silikon ve renklendirici gibi zararlı kimyasallar bulunmaz.

Her Gün Kullanılabilir: Doğal içeriği sayesinde Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml, gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanıma uygundur. Cildinizin ihtiyacına göre sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılabilir.

Normal Ciltler için İdeal: Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml, normal cilt tiplerinin ihtiyaç duyduğu nemi ve besleyici maddeleri sağlayarak cildinizin sağlıklı bir şekilde yenilenmesine yardımcı olur.

Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml'nin Faydaları:

  • Ciltteki kuruluğu ve tahrişi gidermeye yardımcı olur.
  • Cildin nemini ve elastikiyetini artırır.
  • Cildin doğal dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  • Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml'yi nazik dairesel hareketlerle cildinize yedirin.

Mecitefendi Çörek Otu Doğal Krem 100 ml ile tanışın ve cildinizin doğal ışıltısını keşfedin!

Yeteri miktar MECİTEFENDİ DOĞAL ÇÖREK OTU KREMİ nazik dairesel hareketlerle cilde yedirilerek uygulanır. Doğal içeriği sebebiyle gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. 

Deiyonize su, Coco-Caprylate, Cetearyl Glucoside ,Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hexyldecanol,Hexyldecyl Laurate, Prunus Armeniaca(Kayısı Çekirdeği Yağı), ,Olea Europaea(Zeytin Yağı ,1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Parfum, Sodium Stearoyl Glutamate, Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Shea Butter, Nigella Sativa Seed Oil (Çörekotu Yağı),Vitis vinifera(Üzüm Çekirdeği yağı), Honey Ekstrakt (Bal Ekstraktı), Triticum Vulgare Germ Oil (Buğday yağı),Xanthan Gum.