Ana Sayfa > Bitkisel Kozmetik Ürünler > Fırsat Ürünleri >

DAHA BÜYÜK GÖSTER

MECİTEFENDİ İKİLİ ŞAMPUAN - ORGANİK ARGAN YAĞLI

Mecitefendi Organik Argan Yağlı Şampuan

Dünyada sadece tek bir bölgede (FAS) organik tarımla yetişen mucize agacın (ARGAN AGACI) meyvelerinden elde edilen organik argan yağı saç ve saçlı deriyi besleyen saçlara ışıltı veren sağlıklı olmasını sağlayan özel bir yağdır. MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN saçlar için çok değerli ve sıvı altın olarak adlandırılan bu özel yağı bünyesinde özel bir formülasyonla barındırmakdadır.

Normal saçlara olduğu kadar, kuru, yıpranmış ve boyalı saçlarada ekstra bakım sağlamak için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN tercih edilir.

24,90 TL
ADET :
SEPETE AT
Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 08/12/2017

Merhaba Beyza Hanım, Bitkisel şampuanlarımız içerisinde köpürtücü madde olarak SLS bulunmaktadır. Ancak doğal şampuanlarımız da doğal Hindistan Cevizi Yağı veya Palm yağından elde edilen köpürtücü madde kullanılmaktadır.


avatar

Beyza yigit | 07/12/2017

Sls içeriyor mu ?


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 22/11/2017

Merhaba Enes Bey, Saçlarınıza hacim vermek için Bal Şampuanımızı öneriyoruz. Detaylı bilgi almak için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


avatar

Enes Kazancı | 21/11/2017

Saça hacim kazandırır mı?


avatar

Mecitefendi Bitkisel ve Kozmetik Ürünler | 21/10/2017

Merhaba Ebru Hanım, Saç ve saç derisi problemli kişiler için Bitkisel Şampuanlar serimizden Defne Şampuanı veya Doğal Şampuan serimizden Zencefil Özlü olanı kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Detaylı bilgi için 0232 472 20 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


avatar

ebru karadağ | 21/10/2017

egzamalı bi saç derisine sahibim ve saçımın hızlı uzamasını istiyorum. argan yağlı şampuan etkili olur mu? veya hangi şampuanı önerirsiniz?


Hiç ürün yok.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

SERTİFİKALARIMIZ