MECİTEFENDİ PAPATYA SUYU 250 ML Mecitefendi
81,00 TL

Mecitefendi Papatya Suyu 250 ML: Doğadan Gelen Huzurun Sırrı!

Mecitefendi Papatya Suyu, ülkemizin çeşitli bölgelerinde doğal olarak yetişen özenle seçilmiş papatya çiçeklerinden elde edilmektedir. Mayıs ve Haziran aylarında özenle toplanan bu çiçekler, tekniğine uygun şekilde kurutulduktan sonra su buharı distilasyonu yoluyla özel bir papatya suyuna dönüştürülür.

Ürün Özellikleri:

  • Doğal Papatya Çiçekleri: Mecitefendi Papatya Suyu, doğal olarak birçok bölgede yetişen seçilmiş papatya çiçeklerinden elde edilir. Doğadan gelen tazelik ve huzuru içinde barındırır.

  • Suya Buharı Distilasyonu: Papatya çiçekleri, su buharı distilasyonu tekniğiyle işlenir. Bu özel yöntem, papatya suyunun saf, etkili ve taze kalmasını sağlar.

  • Rahatlatıcı ve Yatıştırıcı: Mecitefendi Papatya Suyu, doğal olarak rahatlatıcı ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Cildi ferahlatır, sakinleştirir ve huzur verir.

  • Çeşitli Kullanım Alanları: Cilt bakımı, saç bakımı, makyaj temizleme ve ev atmosferini canlandırma gibi birçok alanda kullanım için uygundur.

Kullanım Talimatları: Cilt bakımında pamuk yardımıyla uygulanabilir, saç bakımında su ile seyreltilerek kullanılabilir, makyaj temizleme işlemi için pamuk yardımıyla uygulanabilir veya sprey şişe ile odanızı ferahlatmak için kullanabilirsiniz.

Mecitefendi Papatya Suyu, doğadan gelen huzurun sırrını sizlere sunar. Papatya suyunun doğal özellikleri ile güzellik ve huzur dolu bir deneyim yaşayın. Şimdi, Mecitefendi'nin papatya suyu ile doğanın tazeliğini keşfetme zamanı!

Yorum yapabilmek için giriş yapınız.
avatar

Kubra Ozpolat | 2020-05-09 03:34:33

Merhaba, Ne için kullanılıyor bu ürün?

avatar
Mecitefendi Müşteri Temsilcisi | 2020-07-08 15:12:46

Merhaba değerli müşterimiz. Haricen ve dahilen kullanılmaktadır. Haricen kullanıldığında saça canlılık kazandırmaktadır. Gıda olarak kullanıldığında ise rahatlatıcı etki sunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.


avatar

Bekir Zat | 2020-03-29 17:51:55

Papatya suyunun ne amaçla kullanıldığını, zat@zatlar.com adresine gönderirseniz memnun olurum. Genellikle Limon Melisa Biberiye Aslanpençesi Çınar Yaprağının poşet çaylarını aramaktayım. Eğer bunlardan var ise Siparişim gönderirken onları da ilave ederse bir, ek ücretinin ödemesini yaparım.

avatar
Mecitefendi Müşteri Temsilcisi | 2020-04-01 17:38:38

Merhaba değerli müşterimiz. www.mecitefendi.com.tr den kontrol edebilirsiniz. Veya SİPARİŞ HATTI: 0 530 772 73 77 numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.


Tüketici isteği doğrultusunda dahili ve harici kullanıma uygundur. Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmiştir.

%100 Su buharı distilasyonu yolu ile üretilmiş  Papatya Suyu