ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT BAKIM TONİĞİ 150 ML Mecitefendi
17,50 TL

MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT BAKIM TONİĞİ

Kuru ve hassas ciltlerde hem durulama gerektirmeyen cilt temizliğinde hem de cilt temizliğinden sonra cildi sakinleştirip ferahlatmada vazgeçilmez bir üründür. MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT BAKIM TONİĞİ; Gözenek genişliklerini minimize ederken cilde faydalı botanik aktifler olan Ada ÇayıOrganik Argan Yağı ve bir tür mantar özünün cilt tarafından yüksek oranda emilimini sağlar.

Kuru ,çatlamış ve olgun ciltlerde.

Paraben içermez.

 

 

 

Gündelik Bakımda;

1- Cildinizi gündelik kirlerden arındırmak ve gözenekleri temizlemek için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ’nü güvenle kullanabilirsiniz.

2- Ardından arzu edilirse MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI BAKIM TONİĞİ ile cildin yatışması, gözeneklerin sıkılaşması ve ekstra temizlik yapılabilir. Bu işlemi özellikle sabahları uykudan kalktıktan sonra mutlaka yapmanız önerilir. Uykudan uyandıktan sonra ciltte makyaj ya da çok ağır kir olmayacağı için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI BAKIM TONİĞİuygulaması önerilir.

3- Son olarak cildiniz MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI DERİNLEMESİNE BAKIM KREMİile tanışmaya ve şımartılmaya hazırdır.

Haftalık bakımda;

1- Cilt kir ve makyaj artıklarından arındırıldıktan sonra MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI DERİNLEMESİNE BAKIM MASKESİ uygulaması yapılır. Maske cilde tatbik edildikten sonra ciltte 15-25 dakika bırakılarak kuruması sağlanır. Ardından elle kuru olarak peeling yapılarak maskenin sürterek ciltten bir miktar uzaklaşması sağlanır. Ardından suyla ve bir pamuk yardımıyla maske yüzden tamamen çıkartılır.

Kuru olarak sürterek ciltten maskeyi arındırmak bazı hassas ciltleri tahriş edebilir. Bu nedenle bu işlemin küçük bir alanda test edilmesi ve eğer rahatsızlık duyuluyorsa bir parça pamuğu ıslatarak kuru olarak sürtmeden maskenin ciltten çıkartılması önerilir.

2- Maske uygulaması ardından MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI BAKIM TONİĞİ tatbik edilir.

3- Son olarak cilde MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI DERİNLEMESİNE BAKIM KREMİiyice yedirilerek kuru, çatlamış ve hassaslaşmış ciltler için bakım kürü tamamlanır.

ÖNEMLİ NOT: Eğer makyajınız varsa yüz ve göz makyajınızı temizlemek için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT VE MAKYAJ TEMİZLEME LOSYONU kullanmanız önerilir.

Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz.

Harici kullanım içindir. Gözle temasından sakınınız.