MECİTEFENDİ PORTAKAL YAĞI 20 CC Mecitefendi
129,00 TL

Mecitefendi Portakal Yağı 20 CC

Sağlıklı ve genç bir cilde adım atmak için Mecitefendi Portakal Yağı'nı keşfedin. Ülkemizin zengin Akdeniz bölgesinde özenle yetiştirilen portakalların kabuklarından elde edilen bu özel uçucu yağ, soğuk pres yöntemi ile titizlikle üretilmiştir.

Doğanın Hediyesi:

Mecitefendi Portakal Yağı, hücreleri yenileme özelliği ile bilinen doğal bir mucizedir. Portakal yağının içerdiği özel bileşenler, cilt sağlığını destekler ve birçok cilt sorununun doğal çözümü olabilir.

Sivilcelere Son:

Portakal yağı, cilt lekeleri ve sivilce gibi sorunlara karşı etkili bir çözüm sunar. Uygulandığında, sivilceleri kurutur, kızarıklığı giderir ve siyah noktaları temizler. Cildinize doğanın iyileştirici gücünü hissettirin.

Genç ve Sağlıklı Cilt:

Kolajen artışını destekleyen Mecitefendi Portakal Yağı, yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza yardımcı olur. Cilt hasarını önler, cildinizi besler ve genç bir görünüm kazanmanıza destek olur.

Kullanım Talimatları:

Mecitefendi Portakal Yağı'nı temiz cilde nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Gündüz ve gece kullanımına uygundur. Düzenli kullanım ile cildinizdeki farkı hissedeceksiniz.

Doğal ve etkili Mecitefendi Portakal Yağı ile cildinizdeki değişimi deneyimleyin. Sağlık ve güzellik için doğanın gücünden ilham alın!

1 fincan suya (30ml) 3 damla (0,2ml) damlatılarak içilir. Seyreltilmeden kullanılmamalıdır.

1 fincan suya (30ml) 3 damla (0,2ml) damlatılarak içilir.
Seyreltilmeden kullanılmamalıdır.

%100 Su Buharı Distilasyonu yolu ile üretilmiş Portakal Yağı