MECİTEFENDİ ÇAM TEREBENTİN ŞAMPUANI 400 ML Mecitefendi
32,50
Ferahlatıcı Çam Esintisi Saçlarınızda  .... Çam terebentin esansı içermektedir. İlave olarak ve saç derisini bakımına destek veren 11 Bitkini Zengin Ekstrakt Karışımı, Vitamin B3,Vitamin H, Vitamin B5 gibi saç bakımında çok önemli vitaminleri ve kepeğe karşı etkili aktif ihtiva eder. Zayıf,cansız,dökülen saçlar için kepeğe karşı etkili şampuan. Paraben,Silikon,Alkol,Hayvansal ürün ve Jelatin içermez.

Saç sıklığınıza göre yeterli miktarda MECİTEFENDİ ÇAM TEREBENTİN  ŞAMPUANI'nı su ile ıslattığınız saçlarınıza tatbik ediniz. Köpük halde saçınızı 2 dakika bekletiniz. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bol su ile iyice durulayınız.

Deiyonize su, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine,Coco Glucoside, Polyquarternium-7,Glyceryl Oleate, Laureth-7 Citrate Aloe VeraBarbedensis(Sarı Sabır), Betula Alba(Kayın Ağacı), Chamomilla Recutita(Papatya), Panicum Milliaceum(Sarı Darı), Equisetum Arvense(At Kuyruğu-Kırk Kilit), Salvia Officinalis (Adaçayı), Urtica Diocia(Isırgan),Camelia Sinensis(Yeşil Çay), Articum Lapa(Dulavrat Otu), Lawsonia Inermis(Kına), Humulus Lupulus(Şerbetçi Otu), Calcium Pantothenate(Vitamin B5), Niacin(Vitamin B3), Biotin(Vitamin H), PEG-120-PPG-10-Trimethylol-Propane Triolate, Laureth-2, Parfum, Triethanolamine, Sodium Chloride, 1,3-bis(hydroxymethyl)-5,5-dimethyl-imidazolidine-2,4-dione, EDTA,Hexamidine diisethionate.

MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ
MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ