MECİTEFENDİ ÇAM TEREBENTİN ŞAMPUANI 400 ML Mecitefendi
39,00 TL

Ferahlatıcı Çam Esintisi Saçlarınızda  ....

Çam terebentin yağı içermektedir. İlave olarak saç derisi bakımına destek veren 11 Bitkinin Zengin Ekstrakt Karışımı, Vitamin B3,Vitamin H, Vitamin B5 gibi saç bakımında çok önemli vitaminleri ve kepeğe karşı etkili aktif ihtiva eder.Zayıf,cansız,dökülen saçlar için kullanıma uygundur.

Paraben,Silikon,Alkol,Hayvansal ürün ve Jelatin içermez.

Saç sıklığınıza göre yeterli miktarda MECİTEFENDİ ÇAM TEREBENTİN  ŞAMPUANI'nı su ile ıslattığınız saçlarınıza tatbik ediniz. Köpük halde saçınızı 2 dakika bekletiniz. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bol su ile iyice durulayınız.

Deiyonize su, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine,Coco Glucoside, Polyquarternium-7,Glyceryl Oleate, Laureth-7 Citrate Aloe Vera Barbedensis(Sarı Sabır Ekstraktı), Betula Alba (Kayın Ağacı Ekstraktı), Chamomilla Recutita (Papatya Ekstraktı), Panicum Milliaceum (Sarı Darı Ekstraktı), Equisetum Arvense (At Kuyruğu-Kırk Kilit Ekstraktı), Salvia Officinalis (Adaçayı Ekstraktı), Urtica Diocia (Isırgan Ekstraktı),Camelia Sinensis (Yeşil Çay Ekstraktı), Articum Lapa (Dulavrat Otu Ekstraktı), Lawsonia Inermis (Kına Ekstraktı), Humulus Lupulus (Şerbetçi Otu Ekstraktı), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Niacin(Vitamin B3), Biotin(Vitamin H), PEG-120-PPG-10-Trimethylol-Propane Triolate, Laureth-2, Parfum,Çam terebentin yağı,Triethanolamine, Sodium Chloride, 1,3-bis(hydroxymethyl)-5,5-dimethyl-imidazolidine-2,4-dione, EDTA,Hexamidine diisethionate.

MECİTEFENDİ TANITIM FİLMİ